Apartament Okazion,Shitet Hyrje Pallati 75m2, Kati i Pare, Dy dhoma + guzhine 5000000 Korce

Okazion,Shitet Hyrje Pallati 75m2, Kati i Pare, Dy dhoma + guzhineShitet Apartament 75m2, kati i pare, dy dhoma + guzhine, koridor, banje e madhe, ballkon i madh, pallati eshte i suvatuar nga jashte, pozicioni jug, e ze dielli gjith diten, perpara ka lulishte me stola dhe nje fushe kalcetoje, hyrja eshte e rregulluar nga fillimi, punimet hidraulike te reja, punimet elektrike te reja, dyer te reja, dera e jashme e blinduar, dritaret e reja me grilla, suva te reja, njera dhome ka mundesi per tu shfrytezuar si dyqan.

Ndryshuar në 19 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Korrik, 2017