Apartament 60000 Tiranë

Shitet 1+1+Ballkon pranë Zogut të Zi. Apartementi ndodhet në një pallat të ri dhe është i pajisur me Hipoteke. Ujë dhe drrita 24h. Buzë rruge i përshtatshëm për ambient biznesi (studio mjekesore/ studio ligjore.ecc).
66m2 / 900€

Cmimi i diskutueshëm

Ndryshuar në 18 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 18 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 18 Korrik, 2017