Super OKAZION ne Golem 28000 Golem Pishat e Buta

Golem afer Hotel Grint, vetem 100 m larg detit Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet. Apartamenti eshte i super mobiluar me cdo gje qe i duhet nje familje (dhome gjumi dhe ndenje e kompletuar, Kuzhina me kundrabufe dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake etj) Eshte larg zhurmave dhe i mirembajtur. Ka oborr perpara pallatit dhe vend parkimi. Disponon hipotek.
Cmimi: 28000 Euro I diskutueshem.

Per ta pare nga afer telefononi 0664123007
Email: [email protected]

Ndryshuar në 17 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Korrik, 2017