Objekt 5-katesh 1500 Pas Teater Migjeni

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin.
Jepet me qera Objekt 5-katesh me nje siperfaqe ndertimi 900 m², me vendodhje pas Teater "Migjeni". Objekti eshte i favorizuar pasi ndodhet vetem pak minuta larg qendres si dhe afer fasiliteteve te ndryshme.Objekti eshte ndertuar ne menyre qe te gjitha hapesirat e disponuara te jene funskionale.
Objekti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:
- shkolle private
- shoqata sociale-kulturore
- qender shendetsore
- institucione te ndryshme etj...
Objekti perbehet nga:
- 16 salla nga 30 m²
- 4 salla nga 60 m²
- cdo kat disponon banjo dhe parabanjo ( me ajrosje )
- oborr me nje siperfaqe rreth 200 m² ( mundesi parkimi )
Cmimi 1.500 € ( i negociueshem )

Ndryshuar në 16 Dhjetor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 16 Dhjetor, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 16 Dhjetor, 2015