DYQAN i negociushem LUSHNJE

Jap me qera nje dyqan 97 m ne qender te LUSHNJES 30 m larg bashkise,mbrapa bar ORKIDE ndertim i ri ne katin perdhe te nje palllati me shume familje,kjo i jep nje mundesi me shume aktivitetit tuaj,mund te perdoret shume mire per zyra,farmaci,klinika,biznese te ndryshme kjo fale siperfaqes po ashtu dhe pozicionit shume te favorshem,ka dhe nje shesh personal prej 20 m perpara,jepet ne kete gjendje ne mynyre ta pershtasni sipas nevojes tuaj,mos hezitoni te me kontaktoni ne nr itali 00393465248364,shqiperi 0692494773.0692364389

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018