APARTAMENT 2+1 ME QIRA Shkoder SHKODER

Sun Real Estateofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: Rr. Mikel Koliqi përkrah gjimnazit ''Jordan Misja'' .
Apartament përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- Një ballkon.
- Një banjo.
*Cilësitë e apartamentit.
- Apartament i ndërtuar kohët e fundit.
- Jepet me qira i mobiluar.
- I shtruar i gjithi me pllaka.
- Ndodhet në rrugë krysore dhe pranë
fasilitetevë të ndryshme si, market, bar-
resotant, shkolla, dyqane të ndryshme...etj.
- Apartamenti ndodhet afër qëndres dhe në një zonë të qetë dhe të zhvilluar.
* Çmimi: 200€
* I DISKUTUESHé‹M*
- Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018