Apartament 400/m2 Yzberisht, Tiranë

Kompleksi Lorena ndodhet në zonën e Yzberishtit dhe ofron godina banimi me apartamente, dyqane dhe poste parkimi.
Apartamenti tip 2+1 ofron: ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 ballkon ka një sipërfaqe të madhe verande, e cila mund të shfrytëzohet për të krijuar kënde rekreacioni familjare, për kënaqësinë e të gjithëve si: kënd barbecue, kopsht të gjelbëruar,etj. Sipërfaqe Apartamenti: 90 m2
Sipërfaqe Verande: 327 m2
Ambjent Ndenjie & Gatimi
2 Dhoma Gjumi, Tualet & Ballkon
Kati 9
Orientimi- Perëndim

INFORMACION MBI PRONËN
Çmimi i Apartamentit: €400/m2
Çmimi i Verandës: €200/m2
Statusi Ligjor: Me Kontratë Sipërmarrje
Apartamenti është i përfunduar

Ndryshuar në 12 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 12 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 12 Korrik, 2017