Shtepi Pushimi 100000 Plazh Velipoje

Shitet, shtëpi private ne Shkodër Plazh Velipoje, 700 m nga bregu i detit. Hapesira totale 250m2, ku 110m2 eshte objekt banimi, kati i pare teresisht I perfunduar dhe i mobiluar, I nje vile te projektuar me dy kate., cmimi 100,000 € i diskutueshem, tel +355676086638

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018