SHTEPI PRIVATE 3+1 NE SHITJE Shkoder VELIPOJE

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private I kateshe te ndodhur ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 250 m², ku 100m² jane ndertim dhe 150m² oborr.
Shtepia ndahet respektivisht ne:
- Sallon + Dhome ngrenie
- Kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo

Cilesi te tjera te kesaj vile:
- Mundesi ndertimi per nje kat te dyte pasi ekzistojne shkallet lidhese
- E pajisur me planimetri dhe projekt te gatshem ndertimi
- E gjithe shtepia eshte e shtruar ne pllaka
- Ofrohet per shitje krejtesisht e mobiluar
- Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalje ne rruge kryesore
- Oborr te bollshem dhe te rrethuar
- Vend per parkimin e nje makine
- Kondicioner ne dhomen e gjumit matrimoniale
- Oxhak funksional ne sallon
- Kuzhina e pajisur me sobe, mikrovale, frigorifer
- Gjithashtu eshte e pajisur me lavatrice

*Shtepia eshte e pajisur me hipoteke*

*CMIMI 100'000 €
(400 €/M²)

*INEGOCIUESHEM*

- Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: [email protected]

Ndryshuar në 8 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 8 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 8 Korrik, 2017