SHTEPI PRIVATE 2+1 NE SHITJE 69000 BAHÇALLEK

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me vendodhje: Bahcallek, rrugica perballe hotel "Ambasador".

Shtepia eshte nje ndertese e re II-kateshe me nje siperfaqe totale prej 300 m²
(kati I-re + II-te dhe oborri).

* Kati I-re perdoret si garazh ose magazine.

* Kati II-te eshte i banimit dhe perbehet nga:
-dhome ndenje + kuzhine
- dy dhoma gjumi
-ballkon
-koridor i bollshem.

* Cilesite e shtepise:
- Tarraca eshte e izoluar, per mbrojtje ndaj lageshtires.
- Eshte nje prone mjaft e pershtatshme per familjare, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
- Ndodhet ne nje lagje te banuar nga familjare.

CMIMI 69'000 € (230€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018