Kapanon + Truall me Qera 2000 L.Skenderbeg

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin

Jepet me qera truall + kapanon me nje siperfaqe prej 1250 m² nga te cilat 904 m² i nxe objekti.Ndodhet ne L.Skenderbeg dhe eshte i pershtatshem per biznese fasonerie ose magazine.

Minimumi i qerase eshte 5-vjecare.
Cmimi 2000 €/muaj (i negociueshem)

Ndryshuar në 12 Dhjetor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 12 Dhjetor, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 12 Dhjetor, 2015