Toke ne Shitje 25 Komuna Levasn Fier

Komuna Levan fshati Shtyllas Fier

Shitet toke me siperfaqe 11000 m2 ,toka ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km af�r Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier.Ka dalje n� rrethrrutullimin qe lidh detin dhe Apollonin muzeun Arkologjik.Rruga ne ndertim e siper.Toka eshte me certifikate pronesie.25 euro i diskutueshem
Cmimi i shitjes 275,000 euro i diskutueshem
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e celularit 0682666140

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018