Shtepi druri+Toke 1100m2 85000 Prush,Tirane

Shitet Toke 1100 metra katror+Shtepi druri.Toka ndodhet ne fshatin Prush,ne nje zone kodrinore te bute me pamje nga lindja.Toka eshte e mbjellur me peme: 20 rrenje ullinj , 20 rrenje portokalle dhe mandarina + limona,shege,dardha,hurma,rrush, etj.Toka eshte me certifikate pronesie te rregullt.Prona eshte e sistemuar e rrethuar plotesisht me avlli,porte kryesore.Rruga e asfaltuar + drita dhe uje.

Ndryshuar në 13 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Korrik, 2017