Apartament 2+1 ne shitje 130000 Kompleksi " Fishta" ne Velipoje

Sun Real Estate Ofron per Shitje nje apartament 2+1
me adresen Kompleksi ''Fishta" Velipoje.
Apartamenti ndodhet ne Katin e V (peste) dhe ze te gjithe katin, ka nje verande prej 139mâ² dhe ndertim 111mâ².
Apartamenti perbehet nga:
- Sallon+ Kuzhine.
- Dhome matrimoniale.
- Dhome me shtrat dopio dhe marinar.
- 2 banjo.

Cilesite e apartamentit:
- Shitet i mobiluar.
- Pavimenti i shtruar me pllaka.
- Dritare durealumin.
- Ndodhet afer plazhit, dyqaneve ushqimore dhe
lokaleve.
- Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
zhvilluar dhe modern.
- Ofron pamje te mrekullueshme nga detit.

*ê‡mimi: 130,000 €


Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018