Apartament 100000€ Durres

Shtepi sshume emadhe ne qender te durrsit shume afer blu starit . Ka ambiente te medha gjumi ndenje dhe ballkone.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018