Jepet me qera apartament sip 60 m2 110 Rr. Europa

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Europa ( Rus) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar në 19 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Qershor, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Qershor, 2017