Jepet me qera apartament sip 90 m2 150 Rr. Bashkimi

CITYHOME jep me qera apartament sip 90 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bashkimi (Rus) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar në 19 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Qershor, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Qershor, 2017