Apartament 620 EUR m2 Teodor Keko, Tirane, Albania

Zona/Rruga: Teodor Keko, Unaza e re (tek karburant Kastrati)

- Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Rezindecial "Green City".
- Godinat e kompleksit jane ne process ndertimi.
- Cilesia e punimeve eshte nje nder me te mirat ne treg.
- Kati 6 teknik (godine me 7 kate teknike)
- Apartamenti eshte 90% i perfunduar.
- Planimetria e apartamentit eshte e paster pa kollona dhe shume mire e organizuar.
- E vecanta, lartesia dysheme-tavan eshte 282 cm.
- I shtruar me laminant.
- I kompletuar me sistem chiller dhe sistem uji sanitary.
- Orientimi sipas Jug-Perendimit.
- Te dy banjot te paisura me dritare.
- Ballkon ne pjesen e ndenjes.
- Perball pallatit jane te ndertuara vila 3-4 kateshe, nuk do te kete kufizime nga ndertimet ne te ardhmen.
- Ndricim natyral te koridoreve.
- Mundesi per prenotim Parkimi.
- Ashensor nga kati -2 deri ne 7, me rezistence peshe deri ne 13 persona.
- Hapesira te gjelbra. Pishine per te rritur e femije. Parqe lorjash, fusha tenisi, basketbolli e futbolli.

Kontakt pronari apartamentit:
Besmir Kurti
Cel. : 0692117709

Ndryshuar në 16 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 16 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 16 Qershor, 2017