Apartament 40.000 euro Berat Otllak

  • 70 m2
  • Gr.00306993506105.Al.0685532090
  • Kontakt

Pallat Kati i 2 shitet shtepi me komplet mobilje dhe elektrike+ 2 air conditioner.2 Dhoma Sallon Kuzhine Banjo.Ballkon i mbyllur me grila

Ndryshuar në 16 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 16 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 16 Qershor, 2017