shtepi private 33000 rrashbull durres

SHITET,Shtepi private nje katshe ne Rrashbull te Durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,eshte bosh,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2 e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte ka dhe nje dyqan 8 me 4 large shtepie 5msi shtepia dhe dyqani me te njejtin cmim,cmimi shume i arsyshem ky cmim eshte per nje kohe te shkurter nxitoni,,eshte e pa shtruar me pllaka ka 10 vite qe sbanoj ne te po ne gjendje te mire,, numri i kontaktit .0665255644.., cmimi 30000 € i diskutueshem

Ndryshuar në 3 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 16 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 3 Gusht, 2017