shtepi 1300000 durres(femra xhafzotaj)

Shes shtepi 3 katshe ne fermen xhafzotej,shpia eshte me dekomenta te regullta.Kati par eshte per bisnes kati i dyt jan 2 dhoma gjumi dhe 2 ballkone dhe banjo,dhom pritje e madhe.Kati 3,tre dhoma gjumi dush i madh dhe sallon+dy ballkone.

Per me shum informacion mund te me telefononi ose nepermjet imelit.E shes per arsyje familjare.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018