Vile me qera 1300 Blloku i vilave selite

Vile 3 kateshe
Kati i pare: perbehet nga holli i ndenjies,3 dhoma gjumi (njera prej dhomave mund te perdoret per lavanteri) 1 tualet.
Kati i dyte dhe i trete jane te lidhur bashke ne formen e nje dubleksi,kati i dyte nga perberja e dhomave dhe sallonit eshte gati njesoj si i pari ndersa kati i trete perseri ka tre dhoma dhe nje tualet,por nuk ka kuzhine gatimi si dy katet e para.
Ngrohje/ftohje: kondicioner ne cdo ambjent.
Kopesht te gjelberuar rreth shtepise 300m2
Vendparkim per makina 4.

Ndryshuar në 25 Nëntor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 25 Nëntor, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 25 Nëntor, 2015