Apartament 56000 Korce

Apartamenti eshte ne katin e shtatë tek 5 dyqanet ,me ballkone në te gjith sipërfaqen e tij e me një verande 40 m ,me pamje te mbrekullushem.é‹shtë i ri dhe i mobiluar

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018