Shtepia 34.000 Lezhe-shengjin

Shtepia esht e mobilume dhe gjendet shum afer detit

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018