Shtëpi 170000 Korçë

  • 390 m2 ndertim total + oborr 60 m2
  • +355695831316
  • Kontakt

Shitet Vile 3 kate banimi + 1 kat garazhe dhe dyqan, shume prane qendres te qytetit, ndertim i vitit 2002, me dokumenta te rregullta, te gjitha instalimet elektrike, hidraulike dhe sistemi i ngrohjes jane te vendosur dhe ne gjendje pune. Dyert dhe dritaret e jashtme ne materjal duralumin me grila duralumin. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 98m2 ne secilin kat dhe oborr rreth 60 m2. Cmimi 170.000 Euro, i diskutueshem ne rast se bleresi disponon te gjithe shumen.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018