SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI 400 m2 - KOMPLET E MOBILUAR 150000 euro GJAKOVE

shitet shtepia e ndertuar ne vitin 2010 ne nje qender ku ka kushtet e lagjes qe nuk gjenden kurkund ne Kosove dhe as ne rajon .SHTEPIA SHITET PER ARSYE MIGRIMI , KA PODRUMIN 3 KATE PLUS NENKULMI , DYQANIN PREJ 40 M2 . ka 500 m large afersishte spitalin rajonal , ambulancen ne blloke te ri ka nja 200 m large . 3 shkolla fillore ka nje minute large shtepise , 2 qerdhe dhe parashkollore , njera eshte 100 m large , poashtu tregun e gjelbert dhe te bylmetit ka 100 m large . 3 markete njerin e ka 50 m large shtepise . 3 barnatore dhe shume ordinanca ,,qak ka nje minute large edhe zyret e IPKOS ,,KEKUT ,,HIDROSISTEMIT ,SI DHE PERFAQESINE E KUVENDIT KOMUNAL PER NXJERRJE DOKUMENTASH . LAGJEJA ESHTE QYTET MBRENDA QYTETIT ,KU KERRI NUK TE DUHET FARE AS NE RASTE URGJENCE....shtepia ka 4 dhoma gjumi gjithsejt , ka 3 banjo dhe 3 wc te ndara veq e veq , salloni komplet i hapur 100 m2 me kuzhine , ballkon para dhe prapa . dhomat e gjumit 2 prej tyre kane ballonat . priza rryme ka cdo 80 cm large sa qe instalimi ka kushtu sa per 2 shtepi. KUZHINA ,DRITARET , DYERT SI DHE DERA E HYRJES E BLINDUAR JANE TE FIRMES LESNA SLLOVENE . E IZOLUAR ME STIROPOR 8 CM , KA NGROHJEE QENDRORE ME PLIN DHE ME NGROHJE TE QYTETIT . NJE KERRE DERI NE 10000 EURO E MARRE KAPAR . SHTEPIA SHITET VETEM PER ARSYE MIGRIMI SEPSE RRUGA PO ME KUSHTON SHUME SHTREJT , SE E KOM NJE FTESE PUNE DHE BANIMI PER NE AMERIKE . ESHTE E REGJISTRUAR NE PROCESIN KADASTRAL , JO VETEM SHTEPIA IME PO E GJITHE LAGJEJA PASI QE ESHTE LAGJE E RE . VETEM BALLKONAT DHE RRETHIMIN E OBORRIT NUK E KAME TE KOMPLETUAR .

Ndryshuar në 15 Tetor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 15 Tetor, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Tetor, 2015