Shtepi private 250000 Tirane

KJO SHTEPI SHITET; VEND- NDODHJA KODER KAMEZ, RR. RUSTEM HAKLAJ NR. 200 .SIPERFAQJA E PARCELES 500 M2, SIPERFAQJA E NDERTIMIT--192.5M2. KA 8 DHOMA, 3 BANJO, E MBULUAR ME CATI ETJ. KA GARAZH, NJE MAGAZINE TE VOGEL, OBORR DHE MBJELLE ME AGRUME ETJ. KA UJE, DRITA ME SISTEM KANALIZIMI. ESHTE E LEGALIZUAR. 20 M LARG RRUGES SE ASFALTUAR DHE 200 M. LARG NGA RRUGA KRYESORE . CMIMI 500 EUR0 M2 ( i diskutueshem ) per te komunikuar per hollesira te tjera mund te telefononi ne nr. cel. 0682073659.

Ndryshuar në 6 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 6 Qershor, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 6 Qershor, 2017