shtepi e re 65.000 euro lagjeja 14 durres

  • 108 kati i pare 155 i dyti
  • 00306987032014
  • Kontakt

DURRES LAGJ 14 shitet shtepia 2 katshe me letra te rregullta plus 330 metra tok gjithsej kati i pare mund te perdoret per magazine diqane apo lokale eshte ngjitur me rrugen dhe projektur per lokal. shtepia shitet per arsye banimi jasht shqiperise, cmimi eshyte 65.000 euro menyra e pageses dhe me kyste. mund te me kontaktoni dhe ne fb Miftar Shehi ose ne email.
[email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Maj, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018