Shtepi afer aeroportit i diskutueshem Komuna Lipjan, fshati Medvec

Shitet urgjentisht shtepia 120m katror me 15 ari oborr ne fshatin Medvec shum afer aeroportit. Shtepia posedon 4 dhoma, banjo si dhe nxemje qendrore. Ka ujesjelles, kanalizim plus bunar. Ka shup, shtall si dhe garazh po ashtu edhe pushimore jasht ne kopsht.

Ndryshuar në 3 Tetor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 3 Tetor, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 3 Tetor, 2015