Shitet dyqan 2 katesh, Nikel 600000 Kruje

Ne zonen Nikel, shitet dyqani 2 katesh, me siperfaqe :

Siperfaqja e truallit 750 M2.
Kati 0 : 468 M2
Kati 1 : 510 M2


Dyqani ndodhet buze rruges dhe i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti.

Çmimi i shitjes prej 600,000 Euro. Është mjaft konkurues, kjo edhe per shkak te investimit të kryer në ambjent.
Dokumentacion i rregullt. Cmimi i Diskutueshem

Ndryshuar në 17 Maj, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Maj, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Maj, 2017