shtepi private 39500 RRushull te Durresit

  • 100 m2
  • 0665255644,,,0697211956
  • Kontakt

SHITET,Shtepi private nje katshe ne Rrashbull te Durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,eshte bosh,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2 e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte ka dhe nje dyqan 8 me 4 large shtepie 5msi shtepia dhe dyqani me te njejtin cmim,cmimi shume i arsyshem ky cmim eshte per nje kohe te shkurter nxitoni,,eshte e pa shtruar me pllaka ka 10 vite qe sbanoj ne te po ne gjendje te mire,, numri i kontaktit 0697211956.0665255644.., cmimi 39,500 € i diskutueshem

Ndryshuar në 17 Maj, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Maj, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Maj, 2017