Jepet me qera apartament sip 100 m2 250 Rr. Babej

CITYHOME jep me qera apartament sip 100 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres mbas Bashkise.
Adresa: Rr. Babej Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2017 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018