Dyqan me qera 5185 Velipoje, ne fund te Rruges Nr.4, me pamje nga deti ngjitur me Pedonalen

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan + hyrje ne plazhin e Velipojes, me adrese ne fund te rruges Nr.4 me pamje nga deti dhe eshte e pozicionuar ngjitur me Pedonalen.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 110 m�² dhe eshte e ndare perkatesisht ne:
- Dyqan
- Dhome gjumi
- Banjo
- Kuzhine
- Magazine

Cilesi te tjera te kesaj prone:
- Ka sherbyer per me shume se 10 vite si market ne kete zone
- Dhoma eshte e perbere nga dy shtreter matrimonial
- Kuzhina e kompletuar me banak
- Banjoja eshte e pajisur me ariston dhe hidrosanitaret e nevojshme
- Dyqani eshte i pajisur me rafta metalike dhe ka nje frigorifer te madh me xham dhe nje kashu (ngrires) me dy kapake, gjithashtu eshte i pajisur me banak dhe peshore elektronike.
- Ka ne disponim dhe nje oborr prej 40m�² te rrethuar
- Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte nga kembesoret pasi ndodhet ngjitur me pedonalen.

CMIMI 7 MILION LEKE (per te gjithe sezonin e veres)

Te interesuarit mund te na kontaktojn� ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018