apartament 35000 euro Golem

  • 71metra katrore
  • 004915752687156
  • Kontakt

Apartament 2 dhoma dhe guzhine, i mobiluar, prane detit, kati i trete.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 N�ntor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018