Apartament 3+1 me qera 300 Shkoder, te stadiumi "Loro Borici"

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te "Bulevardi Bujar Bishanaku", ne krah te Stadiumit "Loro Borici" dhe me nje siperfaqe totale prej 126m² te ndare respektivisht ne:
- Sallon + Kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon

Cilesi te kesaj prone jane:
- Dhomat e gjumit krejtesisht te kompletuara me nga nje shtrat matrimonial per cdo dhome
- Hyrja eshte e shtruar krejtesiht ne pllake cilesore
- Kondicioner ne sallon
- I pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme si: frigorifer, sobe, lavatrice, televizor LCD.
- Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te banuar nga familjare.
- Afer ka fasilitete nga me te ndryshmet si: ushqimore, pika te ndryshme shumicet, farmaci etj.
- Ka dalje tek Ish 5 Heronjte dhe ne Zdrale.

CMIMI 300€ NE MUAJ

Ndryshuar në 27 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 27 Prill, 2017