Apartament 46 mij e 500 euro Yzberisht tirane

4 dhoma + aneks 1 banjo ballkon hapsir dhe lartesi e bollshme

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018