Jepet me qera apartament sip 90 m2 190 Rr. Qemal Dracini

CITYHOME ka per te dhene me qera apartament sip 90 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres.
Adresa: Rr. Qemal Dracini. Shkoder


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar në 25 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 25 Prill, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 25 Prill, 2017