Jepet me qera apartament sip 90 m2 120 Rr. Europa

CITYHOME jep me qera apartament sip 90 m2.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne rrugen kryesore.
Adresa: Rr. Europa. Shkoder


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar ne 24 Prill, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Prill, 2017 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Prill, 2017