Shitet apartament sip 117 m2 75000 Rr. Bujar Bishanaku

Cityhome ka per te shitur apartament 117 m2. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore dhe afer stadiumit.
Adresa: Rr. Bujar Bishanaku. Shkoder.


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar ne 19 Prill, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Prill, 2017 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2017