Apartament 1+1 ne shitje 650 Shkoder, perballe Kishes se Madhe

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 me adrese tek rruga Marin Bicikemi, pallati perballe Kishes se Madhe, apartamenti pozicionohet ne katin e I-re te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 78m² te ndare perkatesisht ne:
- Sallon + Kuzhine
- Dhome Gjumi\
- Koridor
- Banjo
- Ballkon
- Depo

Cilesi te ketij apartamenti:
- Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar nga familjaret
- Ka dalje ne rruge kryesore si: G'juhadol, kryqezimi i ish Deges etj.
- Ekziston mundesia e zgjedhjes se parketit ose pllakave per shtrim nga vete bleresit.
- Sistem kondicionimit me dalje per nje kompresor
- Hyrja gezon edhe nje dhome qe mund te sherbeje si dhome tharje ose si depo.

CMIMI 650€/M²

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar në 17 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Prill, 2017