objekt biznesi marreveshje shkoder


Jepet me qera kapanon 2 katesh me sip 870m2 per kat.
Lidhen me shkalle dhe me ashensor industrial.
Ngjitur me kapanonin ndodhet nje strukture Hotelerie me sip 190m2 per kat
Jane 11dhoma te mobiluara, me tualet dhe ajer te kondicionuar, mense dhe kuzhine.
.
Objekti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Te inteesuarit te kontaktojne 0692883398

Ndryshuar në 15 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 15 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Prill, 2017