Apartament 2+1 me qera 185 Shkoder, rruga e Tafiliceve

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese: rruga e Tafiliceve, pallati perballe shkolles "Oso Kuka", apartamenti ndodhet ne katin e IX-te banim dhe ka nje siperfaqe prej 99 mâ² perkatesisht te ndare ne: sallon, kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi me dy shtreter tek, koridor, ballkon, dy banjo.

Cilesi te ketij apartamenti jane:
- Ndodhet ne nje zone te banuar shume te qete, e pershtatshme per familjare.
- Dhomat e shtruara ne parket laminat ndersa salloni dhe kuzhina ne pllake.
- Ka dalje ne rruge kryesore te rruga e Gjane.
- Ka nje ndarje perfekte te dhomave dhe per kete ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
- Ofrohet i mobiluar sic paraqitet ne foto.
- Kuzhina eshte e kompletuar me sobe, frigorifer
- Banjot jane te kompletuara me te gjitha hidrosanitaret dhe njera e pajisur me kabine dushi.
- Ashensor 24 ore funksional

CMIMI 185€ NE MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018