Jepet me Qera Ambienti ne kat t 2 VLORE 350 Vlore

Jap me qera nje dyqan ne VLORE 150m2 ne katin e dyte. Dyqani eshte i pershtatshem per cfardolloj aktiviteti. Permban 2 banja dhe nje dhome e clia sherben si zyre.Ndodhemi ne lagjen 'Pavaresia' mbrapa shkolles industriale mbi Auto Service Spiropali.

CMIMI I DISKUTUSHEM

Per me shume informacion kontakto ne:
0696304409
0682137199

Ndryshuar në 5 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Prill, 2017