Shtepi private 2+1 220000 Shkoder, mbas Kishes se Madhe

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin Godard. Prona ka nje siperfaqe totale prej 368 mâ² ku 231 mâ² jane oborr dhe 137 mâ² ndertim per kat (411mâ² dy kate banim + nje kat bodrum). Shtepia perbehet nga:

*Kati i pare*
- Sallon + Kuzhine
- DY dhoma gjumi matrimoniale
- Dy Banjo

*Kati i dyte ka te njejten planimetri me te parin por eshte i pa perfunduar*

Shtepi ka keto cilesi:
- Ndodhet ne nje zone shume te qete me dalje ne rrugen kryesore Marin Bicikemi.
- Ka oborr me siperfaqe te bollshme
- Shtepia eshte ndertim i ri.
- E shtruar ne pllake kati i pare.
- Ndodhet pak metra larg 'Kishes se Madhe"
- Eshte e pajisur me bodrum ne katin e pare qe mund te sherbeje si depo ose garazh.

CMIMI 220.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018