Hyrje 3+1 me qera 222 Shkoder, G'juhadol

Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 3+1 ne katin e II-te te nje shtepie private e ndodhur ne rrugen historike G'juhadol. Hyrja ka nje siperfaqe rreth 135m² e cila ndahet respektivisht ne:
- Sallon + Kuzhine
- Dhome gjumi matrimoniale
- Dhome gjumi teke
- Dhome e pamobiluar
- Verande e madhe e mbyllur
- Koridor
- Banjo

Cilesi te kesaj hyrje jane:
- Dhomat e gjumit dhe salloni te shtruara ne parket laminat.
- Hyrja eshte krejtesisht e mobiluar pervec nje dhome.
- Ka hyrje te personalizuar mbrapa shtepise.
- Dhomat jane me drejtim nga veri-lindja qe mundeson ndricim natyral me drite gjate gjithe dites.
- Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, e pershtatshme per familjare.
- Ndodhet pak metra larg pedonales 'Kole Idromeno' dhe ka dalje tek Kisha e Madhe.
- Salloni i pajisur me kondicioner.
- E pajisur me grila druri
- Ka nje verande te bollshme te mbyllur qe mund te perdoret si dhome.

CMIMI 30'000 LEKE/MUAJ

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar në 3 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 3 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 3 Prill, 2017