Apartament 40000 Fier

Shitet nje apartament me cmim OKAZION ne nje zone teper te qete pran qendres dhe pran shkollave supermarketevr etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 10 katesh me punime teper cilesore dhe me administrim perfekt te zonave te perbashketa te pallatit.Apartamenti aktualisht eshte i dhen me qera 200 mij lek ne muaj. Eshte me certifikat pronesie (hipotek) dhe certifikat rivleresimi. Apartamenti ndodhet ne rrugen Llukan Toska buze rruges kryesore.

Ndryshuar në 2 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 2 Prill, 2017