Apartament 2+1 me qera ne Xhabije 110 Rruga Faik Konica, kryqezimi i Unazes, Xhabije

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese: rruga Faik Konica, pallati te kryqezimi i Unazes (Xhabije), apartamenti ndodhet ne katin e
V-te te nje pallati te perbere nga VI kate. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m² perkatesisht te ndare ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone, banjo.

Cilesi te ketij apartamenti jane:
- Ndodhet ne nje zone te banuar, e pershtatshme per familjare.
- Eshte i shtruar i gjithi ne pllake
- Perbehet nga 3 kondicionera (nga nje ne cdo dhome te baneses)
- Ka dalje ne rruge kryesore si Unaza, Bulevardi Zogu i I-re etj.
- Ka nje ndarje shume te mire te dhomave dhe per kete ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
- Ofrohet i pamobiluar sic paraqitet ne foto.
- Banjoja e kompletuar.

CMIMI 15'000 LEKE NE MUAJ

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar në 28 Mars, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 28 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 28 Mars, 2017