Apartament 2+1 25000 Pishat e Buta ne Golem

Shitet Okazion shtepi pushimesh ne plazhTek Pishat e Buta ne Golem prane Restorant Hena. Siperfaqja 64m katrore 2+1 e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner, 2 televizore, pajisje fitness. Kuzhine e kompletuar me ene gatimi, dhe pajisje gatimi (sobe, mikrove, frigorifer, aspirator etj). Vend parkimi si dhe hapesire per femijet per te luajtur. Ne mes te pishave dhe shume e fresket ne vere edhe sepse dielli nuk e rreh kurre ne vere. Shtepia nuk eshte dhene asnjehere me qera, vetem pronaret kane jetuar 3 muaj cdo vit. Largesia nga deti 50-60m. Mund te kontaktoni ne numrin e telefonit cdo dite.

Ndryshuar në 23 Mars, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 23 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 23 Mars, 2017