Dyqan me qera 185 Rruga Besnik Sykja, Ura Dervishbneg, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m�².

Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah te rruges kryesore, dhe ka dalje ne Parruce si dhe ne Perash.

Ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar, me biznese nga me te ndryshmet dhe me frekuentim te larte nga qytetaret.

Ka nje vetrate te madhe xhami per nje reklamim sa me te mire, perbehet nga nje banjo.

Dyqani eshte rikonstruktuar kohet e fundit, dhe eshte ne gjendje mjaft te mire.

Eshte i pershtatshem per disa lloje aktiviteti si: farmaci, parukeri, pasticeri etj.

CMIMI 25'000 LEKE/MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018