Prona per shitje 750000 Qendra e Shkupit ne afersi te ambasades shqiptare dhe Vizbeg


Parcela 580 m2 n� afersi te ambasades shqiptare ne qender te qytetit. 750 000 euro per negociate.
Land Vizbegovo Kacanikut pat 7500 m2. 140 euro /m2
Land Vizbegovo Kacanikut pat 2500 m2. 65 euro/m2
Punetoria / salon 690 m2 Vizbegovo.

Ju mund te vije dhe per te vizituar pronen.

Kontakt dhe me shume info : +38970976194

Pershendetje ishin te dhenat e mia reklame jan� postuar n� faqen tuaj.

Une jam duke kerkuar p�r bleresit / investitoret t� cilet do te jene te interesuar ne kete prone

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018